pátek 31. října 2014

Kasia Krzymińska v PrazeV sobotu 25.10. se Praze konaly dva kurzy pro nadšence Mixed Media, které vedla úžasná Kasia Krzymińska z Polska. Kasia přijel na pozvání scrapbookového ateliéru Papero Amo.První kurz  "Color Diving"  byl změřený více na práci s barvami, jejich kombinováním. Kasia nám vysvětlila jak pracovat s barevným spektrem, jak v LO použít komplementární barvy.
A také jak správně rozvrhnout  stránku, jak umístit ozdoby...
Tvořilo se se vzorovanými papíry, gessem, akrylovými barvičkami, sprejem, nádhernými šablonami (jež navrhla sama Kasia), kytičkami a ozdobami od Prima Marketing.
Pozorovat Kasiu při práci je zážitek - tvoří s neuvěřitelnou lehkostí, rychlostí. Při práci zásadně nepoužívá řezačku, krásné (a drahé) kytičky neváhá přestřihnout na půl, na stránku spotřebuje až neskučné množství lepidla. Výsledek je opravdová nádhera...
 
 
Tady už je Kasiina výsledná stránka:
 
 
Tady je můj LO:


Druhý kurz "Make it your way" byl zaměřen na hraní s různými medii, pastami. Tentokrát jsme začínaly s čistě bílou stránkou, použily gesso, strukturovací pastu, šablonu, akvarelové barvy, spreje, spoustu kytiček, kovové ozdoby a asi tunu matného media na slepení...  Díky němu je stránka neuvěřitelně těžká.
No, matné ani lesklé medium do svého pracovního koutku asi v nejbližší době nepřikoupím. Zatím si vystačím s gessem a texturovací pastou.

Tady už je můj výtvor:


Mixed Media ZDAR !!!
 

 

Žádné komentáře:

Okomentovat