úterý 29. listopadu 2016

PODZIMNÍ PŘÁNÍ

Zatímco loni na podzim byla mým největším favoritem kolekce Cedar Lane, letos jsem nedokázala odolat roztomilým papírům Woodland Forest. Hlavně malá 6" sada papírů, na které jsou všichni trpaslíci, jablíčka, dýně, lístečky a jiné vzory ještě roztomilejší, než na klasických 12" čtvrtkách.
 
 


Mixed media pasty a barvy jsem protentokrát nechala v šuplíku a pohrála si jenom s papíry, razítky, ozdobami. Z papírů vznikla čtyři přání...
První na řadu přišel samozřejmě papír s trpaslíky. Focení se nemohl nezúčastnit ani náš malý sádrový exemplář, který si odskočil ze zahrádky na terase.
 
 
 
Druhé přání jsem bohatě ozdobila podzimní kyticí z papírových květin, bobulí na aranžovacích drátcích a vystřiženými lístky. Razítka s motivem listů používám tento podzim snad úplně na všem. 
 
 
 
Třetí přáníčko jsem se naopak snažila zdobit co nejmíň. Vždycky obdivuji, když někdo vyrobí jednoduché přání, přidá tři flitry nebo kamínky a je hotovo. Já se obvykle při zdobení musím hóóódně brzdit, abych to nepřehnala. Proto jsem si odsypala přesně čtyři zelené flitry a řekla si, že pro tentokrát víc v žádném případě nepoužiji. Jablíčkové papíry jsou krásné samy o sobě a nic víc není třeba. Tečka.
 
 
 
Nezapomněla jsem ani na dětské přání. Srnečka je natisknutá razítkem Lawn Fawn a vybarvená fixy Copic.
 
 
S těmito papíry a razítky jsem si na podzim udělala největší radost :-)
 
 
Krásný den!
 


Žádné komentáře:

Okomentovat